Łukasz Maniak – urodził się i mieszka w Tarnowskich Górach. Z muzyką związany od najmłodszych lat, za sprawą swojego ojca który przynosił mu kasety z różnych śląskich lokali, w których królowało wtedy Italo Disco i dance’owe przeboje lat 90. Z biegiem czasu fascynacja do muzyki przeistoczyła się w bycie DJ’em, co nastąpiło w 2004 roku. To wtedy dj’ing stał się jego największą pasją a zarazem wyzwaniem doskonalenia swoich umiejętności technicznych. Można było go usłyszeć gościnnie oraz jako rezydent w wielu klubach w całej Polsce. Należą do nich m.in. Protector, Stodoła, K10, Genesis, Silesia Fun City, Klimat, Venezia, Okey, Chilli, Etcetera, Dragon, Exclusive…
Półfinalista konkursu organizowanego przez portal Bebo a także DJ Promotion w którym do wygrania był wyjazd do londyńskiego legendarnego klubu Ministry Of Sound. Zwycięzca w konkursie DJ’a S.K.Pelle na najlepszego seta. Luck zajął również pierwsze miejsce w konkursie Music Fight Club organizowanym przez Fantasy Park.
W to co robi angażuje się z całego serca, przy okazji oddając publice kawałek siebie. To właśnie u nas Luck buja parkietem w rytm największych przebojów z tamtych lat.

POZIOM I – MUSIC 80’S & 90’S